Anasayfa  |   Biz Kimiz ?  |   Hizmetlerimiz       
   
Anasayfa Şirket Profili Referanslar İletişim Linkler

Sitede Ara   

 

 
  Anasayfa | Referanslar |
 

Referanslar |

MinPro, ulusal ve uluslararası şirketlere Araştırma Geliştirme ve Danışmanlık alanlarında hizmet vermektedir. Aşağıda tamamlanmış ve devam eden projelerimiz listelenmiştir:

TAMAMLANMIŞ PROJELER:

1. HORIZONTE Minerals Plc - Lateritik Nikel Sülfürik Asit Liçi Fizibilite Çalışması (İngiltere/Brezilya - 2013)

2. ANAGOLD (ALACER) Madencilik San. ve Tic. A.Ş - Oksitli Altın Cevherine Ait Atık Kayaç ve Pasa Depolama Yönetiminin Geliştirilmesi Projesi (Türkiye - 2012)

3. ÇALDAĞ Nikel Madencilik San. ve Tic. A.Ş - İşlenmiş Cevher Atığı Karakterizasyonu ve Stabilizasyonu Projesi (Türkiye - 2013)

4. AMR Madencilik İşletmeleri San. ve Tic. A.Ş - Nadir Toprak Elementleri, Çanaklı Flotasyon Projesi (Kanada/Türkiye - 2013)

5. DEDEMAN Madencilik San.Tic. A.Ş - Kayseri Yahyalı Kurşun-Çinko Flotasyon Projesi (Türkiye - 2013)

6. AFRASIA MINING & ENERGY - Altın-Gümüş Ağır Ortam Zenginleştirme ve Flotasyon Projesi (Türkiye - 2013)

7. ÇALDAĞ Nikel Madencilik San. ve Tic. A.Ş - Atmosferik Tank Liçi Atığı Stabilizasyon Projesi (Türkiye - 2013)

8. ÇALDAĞ Nikel Madencilik San. ve Tic. A.Ş - Temiz Liç Çözeltisinden Solvent Ekstraksiyonu ile Nikel Anot Çözeltisi Üretimi Projesi (Türkiye - 2013)

9. SANEM PLASTİK Ltd. - Pigment Karakterizasyonu (Türkiye - 2013)

10. KAYAMAN Maden Enerji Ltd. - Cevher Karakterizasyonu ve Tane-Metal Boyut Dağılımı Analizi (Türkiye - 2014)

11. ÇALDAĞ Nikel Madencilik San. ve Tic. A.Ş - Çaldağ Cevherinin Asit Liçi Öncesi Zengileştirilmesi Projesi (Türkiye - 2015)

12. EREĞLİ Demir ve Çelik Fabrikaları T. A.Ş. - Ağır Ortam Zenginleştirme Projesi (Türkiye - 2015)

13. BİLFER Madencilik ve Turizm A.Ş. - Ayazman Demir Madeni Asit Kaya Drenajı ve Atık Karakterizasyon Çalışması (Türkiye - 2017)

14. ANAGOLD (ALACER) Madencilik San. ve Tic. A.Ş - Çöpler Altın Cevherine Ait Atık Kayaç ve Pasa Depolama Yönetim Stratejisinin Geliştirilmesi Projesi (Türkiye - 2018)

15. ÖKSÜT Madencilik San. ve Tic. A.Ş - Altın Projesi Asit Kaya Drenajı Çalışması (Türkiye - 2017)

16. ETİ KROM A.Ş. - Ferrokrom Cüruf Malzemesinin Ağır Ortam Yöntemleri İle (JİG) Zenginleştirilmesi Projesi (Türkiye - 2018)

17. BİLFER Madencilik ve Turizm A.Ş. - KARAAYIT Proses Atıklarının Asit Kaya Drenajı Potansiyellerinin Araştırılması Projesi (Türkiye - 2018)

18. TÜMAD Madencilik San. ve Tic. A.Ş. - LAPSEKİ Altın Madeni K3 Galeri Pasası Asit Kaya Drenajı Potansiyelinin Araştırılması Projesi (Türkiye - 2019)

19. TÜMAD Madencilik San. ve Tic. A.Ş. - LAPSEKİ Altın Madeni Sahası Atık Kayaç ve Pasa Yönetim Stratejisinin Geliştirilmesi Projesi (Türkiye - 2020)

20. ETİ BAKIR A.Ş. - MURATLAR Maden Sahasında Ortaya Çıkacak Atık Kayaçlardan Oluşabilecek Asit Kaya Drenajı ve Metal Mobilitesinin Araştırılması Projesi  (Türkiye - 2020)

21. TÜMAD Madencilik San. ve Tic. A.Ş. - İVRİNDİ Altın Madeni Sahası Atık Kayaç ve Pasa Yönetim Stratejisinin Geliştirilmesi Projesi (Türkiye - 2021)

DEVAM EDEN PROJELER:

1. TÜMAD Madencilik San. ve Tic. A.Ş. - ŞAHİNLİ Altın Madeni Sahasından Çıkacak Atık Kayaç ve Pasanın Jeokimyasal Karakterizasyonu Projesi

2. ETİ BAKIR A.Ş. - ATALAN Altın Madeni Sahasından Çıkacak Atık Kayaç ve Pasanın Jeokimyasal Karakterizasyonu Projesi

3. BİLFER Madencilik ve Turizm A.Ş. – Ayvalık Sadullah Bilgin Demir Zenginleştirme Tesisinden Çıkan Proses Atıklarından Oluşacak Metal ve Anyon Mobilitesinin Araştırılması Projesi


 
Anasayfa  |   Şirket Profili  |   Hakkımızda  |   Hizmetlerimiz  |   Referanslar  |   Linkler  |   İletişim
Gülbahçe Mah. IZTEKGEB A6 Binası No:3 İYTE Kampüsü - Urla/İZMİR
Tel: +90 232 765 9025 Mobile: +90 506 253 7889